OİB'İN OTOMOTİV SEKTÖRÜ TİCARET HEYETİ PROGRAMI BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği (OİB), üyelerine yönelik yeni yurt dışı pazar imkanları ile ilgili çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. OİB üyeleri son olarak Bosna Hersek ve Sırbistan'da temaslarda bulundular.

OİB'in organizasyonuyla 8-13 Ekim 2023 tarihlerinde Bosna Hersek ve Sırbistan'a gerçekleştirilen Otomotiv Sektörü Ticaret Heyeti programı başarıyla tamamlandı.

Türkiye'den toplam 17 sektör temsilcisinin katıldığı Bosna Hersek ve Sırbistan Otomotiv Sektörü Ticaret Heyeti programında, Ticaret Müşavirleriyle Sektörel Bilgilendirme Toplantıları gerçekleştirildi.

Heyet üyeleri temasları kapsamında her iki ülkede de otomotiv sektöründe faaliyet gösteren toptancı ve perakendecilerle görüşülürken, Boşnak ve Sırp firmalarının yetkilileriyle ikili iş görüşmeleri yapıldı.

Bosna Hersek ve Sırbistan Otomotiv Sektörü Ticaret Heyeti programı hakkında değerlendirmelerde bulunan sektör temsilcileri, çok verimli görüşmeler gerçekleştirdiklerini, Bosna Hersek ve Sırbistan pazarını yerinde inceleme fırsatı bulduklarını dile getirdiler.

İlgili Fotoğraflar